Itálie

Detail státu

Itálie Itálie - transparent

Vyhledávání - zadejte parametry
Select country and destination
Rozšířené hledání

Hlavní město: Řím

Měna: euro

Jazyk: Italština

Náboženství: katolíci

Nejvyšší bod: Mont Blanc (4748 m.n.m.)

tálie, země temperamentních Italů a Italek.Téměř 1300 km táhnoucí se pás od severu k jihu nabízí prostor pro nepřeberné množství aktivit, výletů a návštěv za historií. Náš obdiv si zaslouží "starověký" Řím,renesanční Florencie, romantické Benátky nebo Neapol krčící se pod majestátným Vesuvem. Místem pro relaxaci se pro nás může stát oblíbené Bibione či Rimini. Klid nám nabízí poloostrov Gargáno a jeho divoké pobřeží. Nezapomeňme na Sardinii, kterou omývá průzračně azurové moře. Za zmínku rozhodně stojí italská kuchyně, kdo by odolal těstovinám, salátům či světoznáme pizze?

Destinace:

Nabízíme 5168 ubytovacích kapacit za cenu 323 Kč - 724 400 Kč.

Adriatická riviéra - Adriatická riviera přiléhá ke stejnojmennému moři.Jde o nám všem dobře známý, starý dobrý Jadran. Na rozdíl od protější chorvatské strany je zde moře klidné, mělké a kalné, ale to vše plně vynahrazuje precizní občanská vybavenost celé riviéry, zejména jejího severu. Zábava, vodní i jiné sporty, aquaparky, golf, moderní multifunkční zábavní centra procházky po malebném okolí a blízkost některých památek činí tuto oblast dlouhodobě turisty vyhledávanou.

Apúlie - Zdejší křišťálově průzračné moře je považováno za nejkrásnější v Evropě. Apulie je často nazývána regionem dvou moří, neboť na východě je omývána Jaderským a na západě Jónským mořem, které je proslulé svými léčebnými účinky.

Elba - Ostrov Elba patří k nejmalebnějším v Středozemním moři. Nachází asi deset kilometrů od italského pobřeží. Elba nelaká turisty jen pro své přímořské podnebí a krásne moře ale i svou kulturou, životním stylem, uměním archeologie, historii a také příroda.

Emilia Romagna - Emilia Romagna není město ani přímořské letovisko, nýbrž kraj rozkládající se v srdci střední Itálie. Turistům předkládá dva druhy vyžití. Ve vnitrozemí historická města a místajako jsou BolognaFerrara, ModenaParmaPiacenza a mnohá další. Všechna jmenovaná a nespočet dalších nabízí své antické, středověké, renesanční i barokní památky. Druhou a mnohem využívanější nabídkou jsou přímořská letoviska na Jadranské riviéře

Friuli - Venezia Giulia - severovýchodní italský region rozkládající se mezi Alpami na severu a Jaderským mořem na jihu. Díky tomu, že je oblast hornatá přitahuje milovníky turistiky ale na své si příjdou i milovníci historie a kultury, protože města jako Terst, Udine nebo Gorizia nabízejí krásné procházky po stopách dějin této oblasti. 

 Ischia - Ischia je nejznámnější a největší ostrov v Neapolském zálivu.ejvyšší vrchol tvoří Epomeo - několik desetiletí nečinná sopka, avšak s pozůstatky termální aktivity. Ischias se pyšní největší koncentrací termálních vodních pramenů v Evropě - více než 100 horkých a studených léčivých. Tento ostrov je velmi vyhledávaný turisty, ať už pro svou krásu, pohodu, tak i pro turisty, kteří si sem jezdí léčit bolesti páteře, lupénku, revmatické a astmatické potíže a gynekologické onemocnění. 

Jižní Tyrolsko - Trentino - Nejsevernější italská provincie v sobě skrývá nejen alpskou zemitost v kombinaci s italským stylem života, ale i Dolomity pod ochranou UNESCO a bohatou kulturní rozmanitost.

Kalábrie - hornatý region tvořící špičku boty nabízí turistům tři národní parky, mnoho kulturních památek a také malebné pobřeží s mnoha kamennými věžemi. 

Kampánie - oblast Kampánie je mimořádně příhodná pro turistiku a návštěvy. Nabízí nepřeberné bohatství kulturní i historické. Kromě toho ovšem ještě oplývá bohatstvím přírodním, obzvláště nádhernou krajinou. Najdete zde několik národních parků a rezervací. Dlouhé písečné nebo kamenité či oblázkové pláže.

Lago di Como - Lago di Como je jedno z jezer ležících v severoitalském regionu Lombardie. Nejznámějším letoviskem u jezera je městečko Como. Je to místo plné různých kouzelných zákoutí, památek a zajímavých obchůdků. 

Lago di Garda - oblast okolo největší italského jezera. Jezero Garda láká nejvíce turistů v létě za koupáním a vodními sporty, můžete se vydat lodí na projížďku po jezeře a podívat se třeba na ostrovy, které jsou také velmi zajímavé.

Lago di Ledro - průzračna voda jezera Ledro, v němž je možné zaplavat si, projet se na plachetnici nebo objevovat skryté pláže na kano, možnost vystoupat  až na nejvyšší vrcholy pokryté hustou sítí pěších a cyklistických stezek s nezapomenutelným panoramatem. 

Lago di Maggiore - je druhým největším jezerem v Itálii. V okolí jezera je spousta krásných letovisek, jako například městečko Arona obklopené přírodním parkem Parco Naturale dei Lagoni di Mercurago. 

Lazio - v této oblasti leží město Řím, hlavní město Itálie. Oblast nabízí spojení možnosti pobytové dovolené u moře s poznáváním památek a krásných historických míst. V kraji najdete památky etruské, římské z období republiky i císařské památky. 

Ligurská riviéra - Je možno říci, že je to jedno z nejkrásnějších míst na koupání v Itálii. Oblast letovisek u Ligurského moře již obdržela 13 Modrých vlajek za čistotu a služby pro turisty.

Lombardie - převážná část Lombardie je hornatá, proto se zde turismus soustřeďuje do lyžařských středisek. Lyžařská střediska jsou plně vybavena a nabízejí mnoho služeb a možností sportovního vyžití.

Palmová riviéra - oblast v prostředí nádherných pláží se zlatým či bílým pískem a mohutných palem (více než 5 tis.). Moře je tu blankytně modré, široké a dlouhé a především čisté udržované pláže s plážovým servisem, pozvolným vstupem do moře.

Piemonte - je určen převážně těm, kteří milují procházky po horách, protože tady se střetávají dvě nejznámější italská pohoří, a to Alpy a Apeniny.

Řím - je hlavní město Itálie a jednou z významných světových metropolí. Řím je město, ve kterém si každý najde „to svoje“. Můžete si vybrat starověký Řím a jeho císařské ruiny, katolický Řím a jeho Vatikán a chrámy, renesanční město Michalangela a Raffaela, barokní město město Berniniho a Borrominiho nebo moderní metropoli plnou luxusních butiků a kaváren s průmyslovým předměstím a výškovými domy. V Říme najdete bezpočet překrásných historických památek. Mezi ty nejznámější patří Římské Koloseum, Vatikán, Bazilika sv. Petra, Španělské schody, Villa Borghese, Pantheon, Forum romanum, Fontána di Trevi, Piazza Navona a mnohé další.

Sardinie - ostrov Sardinie je druhým největším ostrovem Středozemního moře, ležícím mezi Apeninským poloostrovem, Španělskem, Korsikou a Tuniskem. Nádherné pláže s dech beroucími útesy najdete na celém pobřeží Sardinie. 

Severní Jadran - Oblast severního Jadranu se pyšní širokými písčitými plážemi, vyspělou infrastrukturou a také bohatým nočním životem. 

Sicilíe - přitahuje návštěvníky krásou svých pobřežních letovisek, krásou svých historických měst plných památek,překrásnou přírodou, nádhernými plážemi a čistým mořem s dobrou viditelností. Největší město je Palermo , které nabízí pro každého něco - počínaje přístavem, krásnými starými uličkami a konče kostely plnými uměleckých děl.

Střední Jadran - Střední Jadran se rozkládá na tří set kilometrech pláží a pro své pestré možnosti zábavy. Střední Jadran Vám nabízí delfinária, zábavní centra i skvělé aquaparky. 

Toskánsko - pláže jsou téměř po celém pobřeží Toskánská písčité, většinou pozvolné a při koupání v moři vidíme na blízké vrcholky Apuánských Alp a na obzoru při dobré viditelnosti můžeme vidět i ostrovy. 

Umbrie - říká se jí zelené srdce Itálie, protože je plná lesů a vodních ploch, které se prolínají s pahorky a horami, přírodní krásy a rezervace, kulturní a architektonické zajímavosti.

Veneto - Je jedním z nejnavštěvovanějších regionů. Největším lákadlem jsou samotné Benátky - hlavní město oblasti. V regionu se nacházejí také oblíbená letoviska jako Bibione, Caorle, Jesolo a další. Kolem pobřeží se rozprostírají rozsáhlé laguny. 

Výsledky hledání
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 3 413 Kč
Cielo Aperto
FM
Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.12.2018 4 dny Bez stravy vlastnívlastní 3 413 Kč FM Detail
 2.12.2018 4 dny Bez stravy vlastnívlastní 3 413 Kč FM Detail
 3.12.2018 4 dny Bez stravy vlastnívlastní 3 413 Kč FM Detail
Hodnocení:
5,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 9 040 Kč
Villa Eden
Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.12.2018 8 dní Polopenze vlastnívlastní 9 040 Kč Detail
 8.12.2018 8 dní Polopenze vlastnívlastní 9 040 Kč Detail
 15.12.2018 8 dní Polopenze vlastnívlastní 9 040 Kč Detail
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 7 270 Kč
Il Gabbiano
Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 7 270 Kč Detail
 25.8.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 9 340 Kč Detail
 28.7.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 14 010 Kč Detail
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 5 990 Kč
Baita Cusini
Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.12.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 5 990 Kč Detail
 15.12.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 5 990 Kč Detail
 20.4.2019 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 5 990 Kč Detail
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 1 039 Kč
Villagio Olimpia
LM
Datum Délka Strava Doprava Cena
 16.9.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 1 039 Kč Detail
 23.9.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 1 039 Kč Detail
 30.9.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 1 039 Kč Detail
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 3 729 Kč
Apartmány Scorpios
LM
FM
Datum Délka Strava Doprava Cena
 7.9.2018 10 dní Bez stravy autobusautobus 3 729 Kč FM Detail
 31.8.2018 10 dní Bez stravy autobusautobus 4 174 Kč FM Detail
 27.7.2018 10 dní Bez stravy autobusautobus 4 790 Kč LM Detail
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 4 490 Kč
Minerva
LM
Datum Délka Strava Doprava Cena
 15.9.2018 8 dní Polopenze vlastnívlastní 4 490 Kč LM Detail
 25.8.2018 8 dní Polopenze vlastnívlastní 5 290 Kč LM Detail
 28.7.2018 8 dní Polopenze vlastnívlastní 5 990 Kč LM Detail
Villaggio Camping Stella del Sud - stan
Datum Délka Strava Doprava Cena
 18.8.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 1 820 Kč Detail
 4.8.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 2 320 Kč Detail
 15.9.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 2 990 Kč Detail
Hodnocení:
4,7 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 6 290 Kč
Park Victoria
LM
FM
Datum Délka Strava Doprava Cena
 6.10.2018 8 dní Polopenze vlastnívlastní 6 290 Kč Detail
 13.10.2018 8 dní Polopenze vlastnívlastní 6 290 Kč Detail
 20.10.2018 8 dní Polopenze vlastnívlastní 6 290 Kč Detail
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 6 200 Kč
Apartmány Biloba
Datum Délka Strava Doprava Cena
 15.9.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 6 200 Kč Detail
 8.9.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 7 200 Kč Detail
 1.9.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 10 400 Kč Detail

další nabídky >